KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Screentryck / grafiskt blad / 16152092
nr 1615 2092
Robert Hilmersson
(f. 1973), Sverige
Screentryck / grafiskt blad /, Signerad, numrerad 73/130, sköldpadda, 25x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm
Robert Hilmersson, svensk konstnär född 1973.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:54:03
21/4 09:32:15
22/4 18:57:02
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr